ENSI sportesemények, sikerek - Szarvas

A GFF Szarvasi Gyakorlóintézmény sportja​

2020

Szarvas Város Év Sportolója díjat kapott a Szarvasi Gyakorlóintézmény diákja
Női kategóriában Szarvas Város Év Sportolója díjat vehetett át Bencze Zorka, a Babilon Tse sporttáncosa.
Megjelenés: GFF

Ismét bajnok a Szarvas FC U7 csapata
Mezőberényben megrendezett Farsang Kupán a szarvasi labdarúgó együttes 12 csapatból veretlenül lett az első hely birtokosa.
Megjelenés: GFF-Gyakorló

Gyakorlós táncsikerek a február 15-16-án megrendezett kiskunfélegyházi a II. Dance Universum Nemzetközi Minősítő Táncversenyen
A Gyakorló több diákja részt vett Hipp-Hopp kategóriában a Babilon Tse. tánciskola színeiben kiemelkedő eredményeket elérve.

Nyolctánc Országos Bajnoki aranyérem
Március 1-jén Budapesten az Országos Tíztánc Bajnokságon Baráth Csenge 4. osztályos tanuló párjával, Ökrös Zénóval Gyermek II D Nyolctánc kategóriában első helyezést ért el.

Medencés sárkányhajó versenyen elért III. helyezés
Február 15-én III. helyezést értek el a gyakorlós diákok a területi medencés sárkányhajó versenyen.

Gyakorlós bronz siker a Diákolimpia regionális döntőjében
A február 11-én Budapesten megrendezett B33 Diákolimpia Országos Regionális Döntőjén kosárlabda sportágban a GFF Gyakorló Általános Iskola III.-IV. korcsoportos lányai a III. helyen végeztek.

Szarvasi gyakorlósaink sportsikerei

Tizenkét év után újra! A GFF Gyakorló kosarasai a diákolimpia országos döntőjében!

Aerobic verseny

Körzeti Diákolimpia Atlétika Többpróba verseny

Gyakorlós érmek a városi úszóversenyen

A február 10-i pápai ZsooDance nyílt országos táncversenyen a gyakorlós diákok arany és bronz minősítést szereztek.

Február 9-i IV. Medencés Sárkányhajó Bajnokságon a Gyakorló csapata

A Gyakorlósok kosárlabda sikere

2018

December 18-án a Megyei Asztalitenisz Diákolimpián 2. helyezést értek el az iskola tanulói

A Gyakorló IV. korcsoportos labdarúgói a Futsal Megyei Diákolimpia döntőjében a harmadik helyezést szerezték meg

Az Asztalitenisz Diákolimpia Megyei Döntőjén az iskola tanulója II. helyezést ért el.

Városi úszóversenyen elért szép eredmények

Gyakorlós sikerek a Művészeti Iskolás Táncversenyen

Sechna Dorina az Aerobik Magyar Kupa döntőjében 1. helyezést ért el a csapatával

Kajak-Kenu Korosztályos Országos Diákolimpia döntőben 1000 méteren 3. helyezést, 2000 méteren 1. helyezést ért el a Gyakorló tanulója

Győzelem, Győzelem! ...és fergeteges hangulat a hétvégi kosármeccseken...

GYAKORLÓS ÉRMEK A KÖRZETI DIÁKOLIMPIA ATLÉTIKA VERSENYEN

Két győzelemmel kezdte a GFF Gyakorló-Ricsilla a Fiú Serdülő Bajnokságot

GYAKORLÓSOK ELSIMERÉSE A SZILVANAPI SPORTDÍJ-ÁTADÓ ÜNNEPSÉGEN

A szolnoki Szilver Művészeti Iskolás Táncversenyről iskolánk párosai ismét dobogós helyezésekkel térhettek haza

Szép eredmények a májusi Orosházi Aerobik Kupán

A városi úszóverseny eredményei

Gyakorló Szarvas "A" csapata az "A" csoportban zárta a bajnokságot, ahonnan Bronz éremmel tértek haza

Gyakorlós érmek a Diákolimpia Körzeti Atlétika Többpróba Versenyen

Gyakorlós diákjaink is csatlakoztak a Megye Futás rendezvényhez

Gyakorlós érmek a Mezei Futóversenyen

A diákolimpia kosárlabda III. korcsoport leány Megyei döntőjében a Gyakorló Szarvas leány csapata ezüst érmet szerzett

A Megyei Sportdíj átadásán a Gyakorlós kajakos tanulók is elismerő díjat vehettek át

A Ritmuscsapatok Országos Táncversenyén Monostori Panna és Pusztai Liza első helyezést ért el

Medencés Sárkányhajó Bajnokságon Gyakorlós diákjaink az Általános Iskolás Open kategóriában indulva II. helyezést értek el

Éjszakai Focitorna...

Győzelem! Győzelem! ​Gyakorlós Kosaras Győzelem...​

Gyakorlós kosarasok hétvégi eredményei...

Újabb bravúr asztaliteniszezőinktől...

Újra remekeltek Gyakorlós asztalitenizőink

2017

CSAPAT után az EGYÉNI aranyérem is SZARVASON

Gyakorlós kosarasaink sikere Karcagon és Szegeden

Országos döntőben az asztaliteniszezőink...

Asztalitenisz: GFF Gyakorló a Diákolimpia megyei döntőben

Két hazai győzelem kosárlabdázóinknak...

Gyakorlós érmek a városi úszóversenyen...

GFF Diákolimpia Ezüst! Megyesi Hunor ezüstérmes lett a Diákolimpián…

GFF szarvasi gyakorlós érmek a mezei futóversenyen

Gyakorlós éremeső a Velence-tavi evezőspályán megtartott júniusi Országos Kajak-Kenu Diákolimpián

Ismételt GFF Gyakorlós győzelem a II. Szarvasi Nebuló Kupa sárkányhajó versenyén
Bronzérmet szerzett Kemény Ákos, a GFF-SZGYÁI diákja, a szarvasi karate versenyen

Keller Gergő a Kajak-Kenu Szövetség válogatott edzőtáborában...